Ubytování v okolí

Ubytujte se v překrásné a turisticky žádané lokalitě. Jak samotné Jizerské hory tak i podještědí Vám nabídne plno možností na výlety či jiné aktivní vyžití. Prozkoumejte tyto možnosti a využijte naše ubytování v Liberci a okolí.

002-300x188Hotel Farma Vysoká – Chrastava

Luxusní ubytování na ranči v hotelu Farma Vysoká Vám nabízíme v celkem 15 pokojích, standardně vybavených vlastním sociálním zařízením. V hotelu se je také stylová restaurace s výhledem na na parkurový výcvik. V letních měsících můžete posedět na letní terase s výhledem na nedaleký Ještěd.

PEnzion-SlunečnicePenzion Slunečnice – Desná v Jizerských horách

Penzion Slunečnice nabízí příjemné ubytování v luxusně zařízených apartmánech v obci Desná v Jizerských horách. K dispozici jsou 2 celkem velmi prostorné apartmány a 1 apartmán, který je na celém patře budovy. Celková kapacita penzionu je 24 osob.

photo8576378-300x188Penzion Pokorný – Jablonec nad Nisou

Penzion Pokorný nabízí ubytování poblíž centra klidného horského města Jablonec na Nisou v Jizerských horách. Ubytování Vám nabízíme v pokojích s vl. sociálním zařízením.Ubytování hosté mohou také využít útulné společenské místnosti, v létě posedět na zahradě s možností grilování či posezení u ohně.

Ubytování kousek dál od Liberce


Penzion Solaris – Janov nad Nisoufoto-752-big-300x188

Příjemné ubytování v komfortních a prostorných apartmánech Vám nabízí penzion Solaris, který naleznete na klidném místě horského střediska Janov Nad Nisou, odkud se dostatne do všech malebných částí Jizerských hor. K dispozici je celkem 5 prostorných apartmánů, které jsou plně vybaveny.

skibikeApartmány Ski-Bike – Albrechtice v Jizerských horách

Nově postavené Apartmány Ski-Bike naleznete na klidném místě malebné obce Albrechtice v Jizerských horách, kousek od žádaných lokalit CHKO Jizerské hory. K dispozici jsou celkem 3 prostorné apartmány zařízené plně vybavenou kuchyňkou, obývací místností s TV, sat, Wifi internet, dvě ložnice a sociální zařízení.

Chalupa TaraChalupa Tara – Albrechtice v Jizerských horách

Ubytujte se v plně vybavených apartmánech horské chalupy Tara s jediněčným výhledem na Tanvaldský špičák. Apartmány Vám nabídnou obývací pokoj s jídelním koutem, vlastní sociální zařízení, TV, sat, či Wifi internet.

Hotel Perla JizeryHotel Perla Jizery – Josefův důl

Příjemné ubytování v hotelu uprostřed klidné Jizerskohorské přírody Vám nabízí hotel Perla Jizery. Zejména rodiny s dětmi ocení stylovou restauraci s letní terasou, salónkem a dětským koutkem. Relaxovat zde můžete v ruské či finské sauně nebo využít rozsáhlého pozemku.

Apartmány DomaApartmány Doma – Janov nad Nisou

Rezervujte si svou dovolenou v nových, plně vybavených dvou až čtyřlůžkových apartmánech s možností ubytování dětí na přistýlkách. Apartmány mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský a jídelní kout, TV, sat, Wifi internet či LAN. Využijte venkovního posezení, kde mohou Vaše děti trávit čas na prolézačkách.

 

Horská chata Tesanka – Hrabětice

Ubytujte se v samotném centru Jizerských hor, přímo mezi lyžařskými středisky Bedřichov a Severák. Pohodlné ubytování ve zcela nekuřáckých prostorách v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, sat či Wifi internetem. Využijte posezení u baru s přístupem na zahrádku či velké travnaté plochy pro nejrůznější druhy sportů.

 

Penzion Na RozcestíPenzion Na Rozcestí – Janov nad Nisou

Příjemné ubytování v Janově nad Nisou nabízí penzion Na Rozcestí. Světlé, nekuřácké pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV a internetem uspokojí  každého. Příjemnou atmosféru penzionu podtrhuje restaurace s domácí kuchyní a dětským koutkem.

 

Lesní ChataLesní chata – Bedřichov

Dopřejte si klid ve stylově zařízené horské chatě v Jizerských horách. Krásně zařízené pokoje jsou vybaveny TV, sat, Wifi internetem. Některé disponují vlastním sociálním zařízením. Výborně se najíte v horské restauraci s vynikající kuchyní, barem, krbem, letní terasou a dětským hřištěm.